KONST / Litografier / Färglitografi 12113119
nr 1211 3119
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 189/290 respektive 195/350. Motivet: 32x24 respektive 23x31 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:34:08
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
22 okt
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang